Drahé žienky, od utorka 19.10. do utorka 2.11. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky a maily prijaté od 19.10. (vrátane) budú preto vybavené najskôr v prvom novembrovom týždni. Ďakujem za pochopenie a želám vám krásne letné dni... :) Zuzana K.

 

LUNA-Magické LONO
  

YONI Wands (v češtine "YONI hůlky") predstavajú úžasné masážne pomôcky z polodrahokamov.

 Sú opracované do rovného alebo jemne zakriveného tvaru, na koncoch s rôznymi výčnelkami alebo bez nich.

 

Polodrahokamové YONI Wands sú skvelou pomôckou na YONI masáž, vaginálne mapovanie, ale aj sebapotešenie.

Ide však prioritne o úžasný nástroj, ktorý nám dala sama príroda na uzdravenie nášho ženského LONA.

 

~

Vieš o tom, že...

 

...v našich ženských pohlavných orgánoch sa usadzujú všetky naše nespracované emócie a pocity?

...práve naše LONO (a tkanivo YONI) je akýmsi úložiskom negatívnych zážitkov a tráum?

...a v dôsledku toho sa naše vnútorné svaly sťahujú a strácajú citlivosť a prekrvenosť?

 

Jemnou a pravidelnou masážou s YONI Wand (ideálne aj 2x do týždňa) môžeš tieto miesta objaviť a znovu oživiť,

Čo sa v konečnom dôsledku veľmi pozitívne prejaví aj na našej sexualite a prežívaní orgazmov. :)

 

YONI WAND Obsidián - Magické LONO

  Foto: Magické LONO 

 

~

 

YONI Wand slúži taktiež k prehlbovaniu pomalej intimity samej so sebou.

 

Môžeš s ňou preskúmavať reflexológiu intímnych partií, ale i znovu privádzať k citlivosti miesta, ktoré si mala necitlivé či bolestivé.

Tieto partie opäť ožijú orgazmickým potešením. :)

 

YONI Wand podporuje naše sebapotešujúce praktiky bez hanby a viny.

  

LUNA-Magické LONO

 

Vrecúško na prenos a uskladnenie YONI Wand a Falusu - I'm Woman
Vrecúško na prenos a uskladnenie YONI Wand a Falusu - I'm Woman
€7,50
od €7,20
(až –4 %)

  ⚜️ Luxusné, a zároveň veľmi praktické čierne vrecúško na bezpečný prenos či uskladnenie YONI Wand alebo Falusu. ⚜️ Vrecko môžeš vďaka šnúrkam na konci zatiahnuť a pohodlne tak svoj poklad z polodrahokamu prenášať... :)  

Skladom  (3 ks)
384/NA
YONI Wand I'm Woman 3
Best seller
YONI Wand - I'm Woman
od €106

  ⚜️ Prebuď v sebe bohyňu a prirodzené zmysly s masážnou pomôckou z rôznych polodrahokamov. ⚜️ Je opracovaná do rovného (na jednom konci zúženého) tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž, vaginálne mapovanie, ale aj sebapotešenie. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov. ⚜️ Môžeš si vybrať univerzálny liečivý Krištáľ, jemný a (seba)lásku podporujúci Ruženín, silnejší, vysoko ochranný a uzemňujúci Čierny Obsidián, vášeň povzbudzujúci Červený Jaspis alebo vzácny kameň spirituality povzbudzujúci intuíciu a empatiu, Ametyst. ⚜️ A ak si želáš luxusnejšie balenie, k YONI Wand si môžeš zabostarať aj praktické vrecúško na jej prenos či uskladnenie.  

Skladom  (1 ks)
210/GAL
YONI Wand Ecstasy I'm Woman 2
Môj TIP
YONI Wand Ecstasy - I'm Woman
od €132

  ⚜️ Prebuď v sebe bohyňu a prirodzené zmysly s masážnou pomôckou z polodrahokamu. Je opracovaná do zakriveného tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž, vaginálne mapovanie, ale aj sebapotešenie. ⚜️ Unikátny zaguľatený tvar Ti pomôže zamerať sa na bod G a krčok maternice, kde odomyká hlbšie vaginálne orgazmy. ⚜️ Zároveň jej zahnutý tvar umožňuje pracovať s tzv. erotickou reflexológiou, kedy se môžu masírovať tieto body zvnútra. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov. ⚜️ Môžeš si vybrať univerzálny liečivý Krištáľ, jemný a lásku podporujúci Ruženín alebo silnejší, vysoko ochranný a uzemňujúci Čierny Obsidián. ⚜️ A ak si želáš luxusnejšie balenie, k YONI Wand si môžeš zabostarať aj praktické vrecúško na jej prenos či uskladnenie.  

Momentálne nedostupné 
294/GAL2
YONI Wand Serpent Čierny Obsidián I'm Woman 2
Magická Novinka
YONI Wand Serpent - I'm Woman
€132

  ⚜️ Prebuď v sebe bohyňu a prirodzené zmysly s výnimočnou masážnou pomôckou Serpent. ⚜️ Je úplne na Tebe ako ju budeš využívať... Táto YONI Wand je skvelá pre oblasť bodu G, a jej druhý koniec je zároveň ideálny na masáž či uvoľnenie oblasti anusu. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov. ⚜️ A ak si želáš luxusnejšie balenie, k YONI Wand si môžeš zabostarať aj praktické vrecúško na jej prenos či uskladnenie.  

Momentálne nedostupné 
513/GAL
YONI Wand Spiral I'm Woman 1
Magická Novinka
YONI Wand Spiral - I'm Woman
€152

  ⚜️ Prebuď v sebe bohyňu a prirodzené zmysly s výnimočnou masážnou pomôckou Sprial. ⚜️ Táto YONI Wand je úžasná na masírovanie vnútornej strany YONI. Je vyrobená tak, aby jej tvar prinášal ako potešenie, tak aj lečenie na mnohých úrovniach.  ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov. ⚜️ A ak si želáš luxusnejšie balenie, k YONI Wand si môžeš zabostarať aj praktické vrecúško na jej prenos či uskladnenie.  

Momentálne nedostupné 
525/LOV
5 položiek celkom