Drahé žienky, od utorka 19.10. do utorka 2.11. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky a maily prijaté od 19.10. (vrátane) budú preto vybavené najskôr v prvom novembrovom týždni. Ďakujem za pochopenie a želám vám krásne letné dni... :) Zuzana K.

 

LUNA-Magické LONO   

 

Ak si chceš naparovacie pomôcky na ženskú bylinnú náparku vyskúšať ešte pred ich zakúpením (alebo aj bez neho),

môžeš využiť možnosť požičania v rámci Magickej požičovne.

 

Viac o tom, ako si vybrať vhodnú pomôcku na ženskú bylinnú náparku si môžeš prečítať viac TU.

    

Drevená stolička Gazelle Steamy,sedátko na naparovanie - bylinné YONI naparovanie - STEAMY - Magické LONO copy

 

Ak s nimi budeš spokojná a budeš si ich chcieť zaobstarať, je aj tu aj možnosť odkúpenia.

 

Cenu odkúpenia doriešime potom individuálne podľa toho, či Ti prišla pomôcka nová alebo už požičiavaná.

 

LUNA-Magické LONO

  

Ľanové vrecúško na bylinky pre ženskú bylinnú náparku Steamy 3
Požičanie: Ľanové vrecúško na bylinky pre ženskú bylinnú náparku - Steamy
€5,20
€2
(–62 %)

  ⚜️  Zaväzovacie vrecúško na jednu dávku byliniek pre ženskú bylinnú náparku uľahčujúce manipuláciu s bylinkami behom varenia. ⚜️  Ideálne je aj na použitie po napárke k prikladaniu teplých bylinných obkladov na telo (nahrievanie podbruška). ⚜️  Vyrobené z jemne tkaného ľanu.  

Skladom  (1 ks)
321/1 M
Bylinná náparka Magické LONO
Požičanie: Bavlnený naparovací plášť na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€48
od €8
(až –83 %)

  ⚜️ Vyskúšaj si ženskú bylinnú náparku s bavlneným naparovacím plášťom v pohodlí domova a zisti, či je Ti takéto celotelové naparovanie príjemné... :) ⚜️ Môžeš si ho požičať na 1 týžden alebo celý mesiac. A ak Ti bude vyhovovať, môžeš si ho odo mňa rovno odkúpiť.  ⚜️ Je to praktický doplnok na parné naparovanie, ktorý Ti umožní využiť pôsobenie pary nielen v oblasti intímnych partií, ale tiež na pokožku celého tela. ⚜️ Vďaka nemu si môžeš vybrať medzi rôznymi typmi naparovania a pridať k ženskej bylinnej náparke taktiež benefity celotelovej domácej parnej sauny. :)  

Skladom  (1 ks)
141/1 T
Drevené sedátko 1 na bylinné YONI naparovanie Steamy
Požičanie: Drevené sedátko "Steamy" na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€75,50
od €10
(až –87 %)

  ⚜️Uži si pohodlnú ženskú bylinnú náparku doma, na dovolenkách, či dokonca v pôrodnici. ⚜️S praktickým, ľahko prenosným a skladným dreveným sedátkom Steamy s akurát otvorom a jedinečnou kresbou dreva. :) ⚜️Naparovacie drevené sedátko Steamy je vďaka svojej funkčnosti a skladnosti ideálnym pomocníkom nielen všetkým ženám doma, ale tieždulám a pôrodným asistentkám, ktorým by nemalo vo výbave chýbať.  

Skladom  (1 ks)
315/1 T
Plášť + stolička a sedátko Steamy Magické LONO 0
Požičanie: Komplet výbava na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€128,70
od €18
(až –86 %)

  ⚜️ Vyskúšaj si v pohodlí domova ženskú bylinnú náparku a vyber si naparovaciu pomôcku, ktorá Ti najviac vyhovuje. ⚜️ Môžeš si zvoliť praktické prenosné a skladné drevené sedátko Steamy či skladaciu stoličku Gazelle. ⚜️ Vo výbave je zároveň aj bavlnený naparovací plášť, ktorý Ti umožní využiť pôsobenie pary nielen v oblasti intímnych partií, ale tiež na pokožku celého tela. ⚜️ A nájdeš tam aj ľanové vrecúško na bylinky, ktoré využiješ na lepšiu manipuláciu s bylinkami počas varenia. Po náparke ho môžeš využiť ešte aj na teplý bylinný obklad na podbruško. ⚜️ Stačí si už len zaobstarať bylinky (nazbierať) alebo si vybrať hotovú zmes byliniek a začať naparovať... :)  

Skladom 
354/1 T
Drevená stolička %22Gazelle%22 na bylinné YONI naparovanie Steamy 6
Požičanie: Drevená skladacia stolička "Gazelle" na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€129
od €19
(až –85 %)

  ⚜️ Uži si pohodlné bylinné YONI naparovanie doma, na cestách, či dokonca v pôrodnici. ⚜️ S prenosnou skladacou stoličkou Gazelle od Steamy s akurát otvorom a jedinečnou kresbou dreva. :) ⚜️ Naparovacia stolička Gazelle je vďaka svojej funkčnosti a skladnosti ideálnym pomocníkom nielen všetkým ženám doma, ale tiež dulám a pôrodným asistentkám, ktorým by nemala vo výbave chýbať.    

Skladom  (1 ks)
312/1 T
5 položiek celkom