⚜️

 

Drahá magická ŽENA,

 

vítam Ťa v tejto mojej magickej požičovni, kde si môžeš za určitý poplatok na 1 týždeň alebo 1 mesiac požičať úžasné veci na vyskúšanie.

 

Ak by Ťa oslovili, môžeš si ich odo mňa rovno odkúpiť... :) 

Alebo mi ich pošleš naspäť, aby ešte poslúžili nejakej inej žienke.

 

Nájdeš tu drevené sedátka, stoličky a naparovacie plášte na ženskú bylinnú náparku, ale aj inšpiratívne ženské knihy.

 

Magicka_POZICOVNA

 

Vymyslela som to tak, aby si pri požičaní neplatila dvojité poštovné, preto máš odo mňa poštovné zdarma.

Zaplatíš potom už len poštovné pri vrátení týchto úžasných vecičiek naspäť ku mne. :)

 

Pri službe "Požičanie" je jedinou podmienkou platba vopred prevodom. 

Počkaj však prosím na faktúrku, ktorú Ti zašlem do 24 h. od objednávky, kde vymažem sumu poštovného.

Aleb môžeš rovno poslať sumu bez poštovného.

 

P.S.: Uvedené poštovné zdarma platí len v prípape, že máš v objednávočke iba veci z Magickej požičovne.

 

⚜️

 

Ľanové vrecúško na bylinky pre ženskú bylinnú náparku Steamy 3
Požičanie: Ľanové vrecúško na bylinky pre ženskú bylinnú náparku - Steamy
€5,20
od €1
(až –81 %)

  ⚜️  Zaväzovacie vrecúško na jednu dávku byliniek pre ženskú bylinnú náparku uľahčujúce manipuláciu s bylinkami behom varenia. ⚜️  Ideálne je aj na použitie po napárke k prikladaniu teplých bylinných obkladov na telo (nahrievanie podbruška). ⚜️  Vyrobené z jemne tkaného ľanu.  

Skladom  (1 ks)
321/1 T
Kniha %22Oslava Menarché jako cesta k příjemnější menstruaci%22 Veronika Lančaričová magickelono 1
Magická Novinka
Požičanie: Kniha "Oslava Menarché jako cesta k příjemnější menstruaci" - Veronika Lančaričová
€5,90
od €2
(až –66 %)

  ⚜️ Krásna prehľadná kniha o oslave prvej menštruácie (menarché) v českom jazyku. ⚜️ Je určená mladým dievčatám, maminkám dievčat, ktoré čaká prvá menštruácia, ale aj všetkým ostatným ženám. ⚜️ Túto praktickú knižku napísala Veronika Lančaričová, úžasná ŽENA s veľkým srdcom, ktorá aj mňa osobne sprevádzala spolu s Markétkou Prchalovou krásnym a nezabudnuteľným Rituálom Menarché.   

Skladom  (1 ks)
237/1 T
Kniha %22Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století%22 Veronika Lančaričová magickelono 3
Magická Novinka
Požičanie: Kniha "Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století" - Veronika Lančaričová
€12,90
od €2
(až –84 %)

  ⚜️ Komplexná kniha o menštruácii v českom jazyku, ktorá by nemala chýbať v žiadnej knižnici vedomej ŽENY. :) ⚜️ Ide o veľmi zaujímavou formou písanú "encyklopédiu o menštruácii", ktorá prepája informácie spojené s menštruáciou z rôznych uhlov... z pohľadu historického, biologického, cyklického i duchovného. ⚜️ Napísala ju Veronika Lančaričová, úžasná ŽENA s veľkým srdcom, ktorú poznám osobne a som na to veľmi hrdá... :) ⚜️ Vo fotografiách nájdeš aj celý obsah knihy a náhľad do niektorých kapitol.  

Skladom  (1 ks)
267/1 T
Knihy %22Ženství jako dar%22 a %22Oslava Menarché%22 Veronika Lančaričová magickelono 1
Magická Novinka
Požičanie: Sada kníh "Oslava Menarché" a "Ženství jako dar" - Veronika Lančaričová
€18
od €4
(až –78 %)

  ⚜️ Zvýhodnená sada zaujímavých kníh o menštruácii v českom jazyku, ktoré by nemali chýbať v žiadnej knižnici vedomej ŽENY.  ⚜️ Prehľadná kniha o oslave prvej menštruácie "Oslava Menarché jako cesta k příjemnější menstruaci". ⚜️ A komplexná kniha o menštruácii "Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století", ktorá prepája informácie spojené s menštruáciou z rôznych uhlov... z pohľadu historického, biologického, cyklického i duchovného. ⚜️ Napísala ich Veronika Lančaričová, úžasná ŽENA s veľkým srdcom, ktorú poznám osobne a som na to veľmi hrdá... :)  

Skladom  (1 ks)
291/1 T
Bylinná náparka Magické LONO
Požičanie: Bavlnený naparovací plášť na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€48
od €8
(až –83 %)

  ⚜️ Vyskúšaj si ženskú bylinnú náparku s bavlneným naparovacím plášťom v pohodlí domova a zisti, či je Ti takéto celotelové naparovanie príjemné... :) ⚜️ Môžeš si ho požičať na 1 týžden alebo celý mesiac. A ak Ti bude vyhovovať, môžeš si ho odo mňa rovno odkúpiť.  ⚜️ Je to praktický doplnok na parné naparovanie, ktorý Ti umožní využiť pôsobenie pary nielen v oblasti intímnych partií, ale tiež na pokožku celého tela. ⚜️ Vďaka nemu si môžeš vybrať medzi rôznymi typmi naparovania a pridať k ženskej bylinnej náparke taktiež benefity celotelovej domácej parnej sauny. :)  

Skladom  (1 ks)
141/1 T
Drevené sedátko 1 na bylinné YONI naparovanie Steamy
Požičanie: Drevené sedátko "Steamy" na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€75,50
od €10
(až –87 %)

  ⚜️Uži si pohodlnú ženskú bylinnú náparku doma, na dovolenkách, či dokonca v pôrodnici. ⚜️S praktickým, ľahko prenosným a skladným dreveným sedátkom Steamy s akurát otvorom a jedinečnou kresbou dreva. :) ⚜️Naparovacie drevené sedátko Steamy je vďaka svojej funkčnosti a skladnosti ideálnym pomocníkom nielen všetkým ženám doma, ale tieždulám a pôrodným asistentkám, ktorým by nemalo vo výbave chýbať.  

Skladom  (1 ks)
315/1 T
Plášť + stolička a sedátko Steamy Magické LONO 0
Magická Novinka
Požičanie: Komplet výbava na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€128,70
od €18
(až –86 %)

  ⚜️ Vyskúšaj si v pohodlí domova ženskú bylinnú náparku a vyber si naparovaciu pomôcku, ktorá Ti najviac vyhovuje. ⚜️ Môžeš si zvoliť praktické prenosné a skladné drevené sedátko Steamy či skladaciu stoličku Gazelle. ⚜️ Vo výbave je zároveň aj bavlnený naparovací plášť, ktorý Ti umožní využiť pôsobenie pary nielen v oblasti intímnych partií, ale tiež na pokožku celého tela. ⚜️ A nájdeš tam aj ľanové vrecúško na bylinky, ktoré využiješ na lepšiu manipuláciu s bylinkami počas varenia. Po náparke ho môžeš využiť ešte aj na teplý bylinný obklad na podbruško. ⚜️ Stačí si už len zaobstarať bylinky (nazbierať) alebo si vybrať hotovú zmes byliniek a začať naparovať... :)  

Skladom  (1 ks)
354/1 T
Drevená stolička %22Gazelle%22 na bylinné YONI naparovanie Steamy 6
Požičanie: Drevená skladacia stolička "Gazelle" na ženskú bylinnú náparku - Steamy
€129
od €19
(až –85 %)

  ⚜️ Uži si pohodlné bylinné YONI naparovanie doma, na cestách, či dokonca v pôrodnici. ⚜️ S prenosnou skladacou stoličkou Gazelle od Steamy s akurát otvorom a jedinečnou kresbou dreva. :) ⚜️ Naparovacia stolička Gazelle je vďaka svojej funkčnosti a skladnosti ideálnym pomocníkom nielen všetkým ženám doma, ale tiež dulám a pôrodným asistentkám, ktorým by nemala vo výbave chýbať.    

Skladom  (1 ks)
312/1 T
8 položiek celkom