Drahé žienky, od utorka 19.10. do utorka 2.11. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky a maily prijaté od 19.10. (vrátane) budú preto vybavené najskôr v prvom novembrovom týždni. Ďakujem za pochopenie a želám vám krásne letné dni... :) Zuzana K.

 

LUNA-Magické LONO

 

Aj napriek tomu, že som veľkým zástancom elektronických kníh a nepodporujem tvorbu zbytočného odpadu,

rozhodla som sa predsa len v tomto smere spraviť výnimku,

pretože tieto ženské knihy sú viac ako len "kôpka zbytočne vytlačených papierov". 

 

Podľa mňa sú to knihy, ktoré by nemali chýbať v knižnici žiadnej vedomej ženy...

Nájdeš tu knihy, ktoré mňa osobne veľmi inšpirovali a doslova mi zmenili život.

Naučili ma toho naozaj veľa a otvorili mi cestu k mojej ženskosti... k mojej ženskej DUŠI...

 

A za to som neskutočne vďačná. :)

 

Kniha Cyklická žena Miranda Gray - Magické LONO

 

Ak ale všeobecne preferuješ vo svojom živote minimalizmus (aj čo sa týka kníh), aj pre Teba mám riešenie... :)

Je tu aj možnosť požičať si ju na istý čas... cez moju Magickú Požičovňu.

 

Požičanie si môžeš zvoliť aj v prípade, že váhaš pri kúpe alebo si chceš knihu pre zaradením do svojej knižnice najprv prečítať.

 

Ak je to kniha, ktorú mám aj na predaj, môžeš si ju rovno za doplatok odkúpiť.

Alebo mi ju vrátiť, aby sa dostala ešte k ďalším ženám. Je to len na Tebe... :)

 

Viac informácii o požičaní kníh nájdeš v Magickej Požičovni.

 

LUNA-Magické LONO

 

  

Kniha %22Oslava Menarché jako cesta k příjemnější menstruaci%22 Veronika Lančaričová magickelono 1
Kniha "Oslava Menarché jako cesta k příjemnější menstruaci" - Veronika Lančaričová
€5,90

  ⚜️ Krásna prehľadná kniha o oslave prvej menštruácie (menarché) v českom jazyku. ⚜️ Je určená mladým dievčatám, maminkám dievčat, ktoré čaká prvá menštruácia, ale aj všetkým ostatným ženám. ⚜️ Túto praktickú knižku napísala Veronika Lančaričová, úžasná ŽENA s veľkým srdcom, ktorá aj mňa osobne sprevádzala spolu s Markétkou Prchalovou krásnym a nezabudnuteľným Rituálom Menarché. ⚜️ V prípade záujmu o prečítanie knihy ešte pred jej kúpou si ju môžeš na istý čas požičať v mojej Magickej Požičovni a po prečítaní sa rozhodnúť, či si ju chceš odkúpiť alebo vrátiť.  

Skladom  (4 ks)
Detail
153
Kniha "Moje rudá knížka... hravě a nevážne o menstruaci" - Lenka Blažejová
Magická Novinka
Kniha "Moje rudá knížka... hravě a nevážne o menstruaci" - Lenka Blažejová
€11

  ⚜️ Menštruácia je prirodzený proces, ale skôr sa o nej mlčí alebo je v tichosti pretrpená. Môže byť ale zaujímavá, inšpiratívna alebo dokonca vtipná? ⚜️ Česká grafička a výtvarníčka Lenka Blažejová verí, že áno... A preto ručne napísala a vytvorila obrázkovú knižku plnú ľahkosti a humoru, ktorú nazvala "Moje rudá knížka". ⚜️ Knižka je venovaná všetkým ženám a dievčatám "na Mesiaci", aj tým, ktoré sa tam onedlho chystajú, ale určite pobaví a obohatí aj mužov... ⚜️ Varovanie: Knižka môže zmeniť Tvoj pohľad na menštruáciu. Čítanie na vlastné nebezpečenstvo! :D   

Skladom  (3 ks)
Detail
497
Kniha %22Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století%22 Veronika Lančaričová magickelono 3
Môj TIP
Kniha "Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století" - Veronika Lančaričová
€12,90

  ⚜️ Komplexná kniha o menštruácii v českom jazyku, ktorá by nemala chýbať v žiadnej knižnici vedomej ŽENY. :) ⚜️ Ide o veľmi zaujímavou formou písanú "encyklopédiu o menštruácii", ktorá prepája informácie spojené s menštruáciou z rôznych uhlov... z pohľadu historického, biologického, cyklického i duchovného. Vo fotografiách nájdeš aj celý obsah knihy a náhľad do niektorých kapitol ⚜️ Napísala ju Veronika Lančaričová, úžasná ŽENA s veľkým srdcom, ktorú poznám osobne a som na to veľmi hrdá... :) ⚜️ V prípade záujmu o prečítanie knihy ešte pred jej kúpou si ju môžeš na istý čas požičať v mojej Magickej Požičovni a po prečítaní sa rozhodnúť, či si ju chceš odkúpiť alebo vrátiť.  

Skladom  (4 ks)
Detail
156
Kniha %22Osvobození do Orgasmu... za hranice rozkoše%22 Sofia Sundari 0
Môj TIP Magická Novinka
Kniha "Osvobození do Orgasmu... za hranice rozkoše" - Sofia Sundari (KNIHY PRO ŽENY)
€15

  ⚜️ Prekrásna kniha o ženskej sexualite od svetoznámej autorky Sofie Sundari, úžasnej učiteľky tantry, lásky a sexuality. ⚜️ Kniha Oslobodenie do orgazmu Ťa prevedie rozkošou až za jej pomyselné hranice, k životu, ktorý si zaslúžiš...  ⚜️ K nádherne rozprúdenej sexualite, ktorá Ťa privedie k Tvojmu skrytému potenciálu a Tvojej jedinečnej žiare...  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
454
Knihy %22Ženství jako dar%22 a %22Oslava Menarché%22 Veronika Lančaričová magickelono 1
Môj TIP
Sada kníh "Oslava Menarché" a "Ženství jako dar" - Veronika Lančaričová
€18,90
€18
(–5 %)

  ⚜️ Zvýhodnená sada zaujímavých kníh o menštruácii v českom jazyku, ktoré by nemali chýbať v žiadnej knižnici vedomej ŽENY.  ⚜️ Prehľadná kniha o oslave prvej menštruácie "Oslava Menarché jako cesta k příjemnější menstruaci" a komplexná kniha o menštruácii "Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století". ⚜️ Napísala ich Veronika Lančaričová, úžasná ŽENA s veľkým srdcom, ktorú poznám osobne a som na to veľmi hrdá... :) ⚜️ V prípade záujmu o prečítanie kníh ešte pred ich kúpou si ich môžeš na istý čas požičať v mojej Magickej Požičovni a po prečítaní sa rozhodnúť, či si ich chceš odkúpiť alebo vrátiť.  

Skladom  (1 ks)
Detail
256
Kniha %22Kundička... návrat k sobě%22 Regena Thomashauer magickelono 3
Kniha "Kundička... návrat k sobě" - Regena Thomashauer (KNIHY PRO ŽENY)
€19,70

  ⚜️ Čo keby si mala odvahu žiť svoj život naplno a stala sa autorkou svojho životného príbehu? ⚜️ Táto kniha Ťa opäť prepojí s Tvojím nádherným ženstvom. ⚜️ Konečne prestaneš ignorovať alebo dokonca potláčať tú časť seba samej, ktorá je kľúčom k autentickému a naplnenému životu. ⚜️ Prebuď tú časť seba samej, ktorú si sa učila počas života potláčať a napoj sa na svoj jedinečný zdroj energie. ⚜️ Otvor sa autentickému životu a začni žiariť... :)  

Momentálne nedostupné 
402
6 položiek celkom