Drahé žienky, od utorka 19.10. do utorka 2.11. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky a maily prijaté od 19.10. (vrátane) budú preto vybavené najskôr v prvom novembrovom týždni. Ďakujem za pochopenie a želám vám krásne letné dni... :) Zuzana K.

 

LUNA-Magické LONO

  

Na starostlivošť o citlivú oblasť análneho otvoru môžeš využiť...

 

~  prírodné sérum na KONEČNÍK, ktoré je synergiou výberových prírodných olejov a esencií

~  čistý panenský kokosový olej s antimykotickými vlastnosťami, ktorý zároveň slúži aj ako výborný prírodný lubrikant 

~  čí prírodné masielka a oleje bez vône alebo s jemnučkou vôňou

a prírodnými ingredienciami vhodnými aj na intímne partie

 

LUNA-Magické LONO

 

Bambucké maslo BIO Purity Vision 3
Bambucké maslo BIO - Purity Vision
od €3,49

  ⚜️Aj Ty môžeš na vlastnej koži zakúsiť účinky zázračného elixíru mladosti. :) Toto univerzálne prírodné 100 % bio bambucké masielko si určite zamiluješ, a to nielen na masáže... ⚜️ Masielko má neutrálnu vôňu, pripomína trošku oriešky. Ak si chceš dopriať voňavú masáž TELA, nakvapkaj si doň pár kvapiek svojej obľúbenej prírodnej silice. ⚜️ Bambucké maslo má všestranné využitie, môžeš ho použiť na pleť, telo i vlasy. Využiješ ho ako pleťový krém, odličovač, zjemňujúci balzam na pery, výživné telové maslo, ale aj ako kúpeľový olej.   

Skladom  (1 ks)
231/20
Nechtíkové maslo BIO Purity Vision 4
Nechtíkové maslo BIO - Purity Vision
od €3,99

  ⚜️ Láskyplné pohladenie Matky prírody v podobe unikátneho telového a pleťového masla, ktoré vzniklo maceráciou z kvetov nechtíka lekárskeho.  ⚜️ Predstavuje ukľudňujúcu a harmonizujúcu starostlivosť s jemnou vôňou nechtíka pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre citlivú pokožku. ⚜️ Má neutrálnu vôňu. Ak si chceš dopriať voňavú masáž TELA, nakvapkaj si doň pár kvapiek svojej obľúbenej prírodnej silice. ⚜️ Masielko má všestranné využitie, môžeš ho použiť nielen ako masážny a kúpeľový olej, ale aj ako ukľudňujúci pleťový krém, odličovač, zjemňujúci balzam na pery, či výživné telové maslo.  

Skladom  (1 ks)
243/20
Kokosový olej BIO 100 % RAW Purity Vision 2
Môj TIP Magická Novinka
Kokosový olej BIO 100 % RAW - Purity Vision
od €5,49

  ⚜️ Raw Bio Kokosový olej je svetová novinka na európskom trhu od českej značky Purity Vision. ⚜️ Má jemnú vôňu čerstvo otvoreného kokosu a využiješ ho na starostlivosť o celé telo, vrátane itímnych partií. ⚜️ Je skvelý na relaxačnú či zmyselnú masáž, a zároveň je to aj výborný prírodný lubrikant. :) ⚜️ Má antibakteriálne a antimykotické účinky, čo naše citlivé pohlavné orgány určite ocenia.  

Skladom  (1 ks)
408/120
Prírodné sérum na KONEČNÍK I'm Woman
Prírodné sérum na Konečník - I'm Woman
€14,90

  ⚜️ Spoj sa s tým najcitlivejším miestom na svojom tele a staraj sa o oblasť svojho konečníka s láskou  ⚜️ Spoj sa s ním cez dotyk a použi k tomu sérum na konečník od českej značky I'm Woman, ktoré je blahodárne práve pre túto oblasť. ⚜️ Aj tá najintímnejšia časť tela si zaslúži starostlivosť. Balzámovánie je úžasnou praktikou.  ⚜️ Sérum na konečník je synergiou výberových olejov a esencií. Pôsobí ako aromaterapeuticky, tak aj harmonizačne v intímnej oblasti. ⚜️ Skvele pôsobí na prasklinky, jazvy, hemeroidy a ďalšie defekty, odreniny a poranenia konečníka. ⚜️ Olejček je v BIO kvalite, 100 % prírody v každej kvapke.  

Skladom  (2 ks)
Detail
455
4 položiek celkom