I'm Woman

Webová stránka značky: I'm Woman

 

Im Woman

 

Sérum na YONI Im Womn Magické LONO
Môj TIP Magická Novinka
Sérum na YONI - I'm Woman
€12,99

  ⚜️ Spoj sa s tým najcitlivejším miestom na svojom tele... ⚜️ Spoj sa cez dotyk so svojou YONI a použi k tomu sérum, ktoré je blahodárne práve pre túto oblasť. ⚜️ Prebuď v sebe prirodzené zmysly s úžasne voňavým prírodným olejom od českej značky I'm Woman. ⚜️ YONI sérum je synergia výberových olejov a esencií. Pôsobí ako aromaterapeuticky, tak aj harmonizačne v intímnej oblasti ⚜️ Olejček je v BIO kvalite, 100 % prírody v každej kvapke.  

Momentálne nedostupné 
Detail
246
Nabíjačka Purity na YONI vajíčka
Magická Novinka
Nabíjačka na YONI vajíčka Purity - Krištáľ - I'm Woman
€13,90

  ⚜️ Nabíjačka je miesto, kam si môžeš bezpečne odložiť svoje YONI vajíčko, kde sa zároveň energeticky dobije. ⚜️ Je vhodná aj pre náramky a iné šperky.  ⚜️ Každá nabíjačka Purity (krištáľová geóda) je čisto prírodný unikát, preto má každá iný tvar. Fotografia je ilustračná.  

Momentálne nedostupné 
Detail
255
Sérum na prsia I'm Woman Magické LONO
Magická Novinka
Sérum na PRSIA - I'm Woman
€19,99

  ⚜️ Dotýkaj sa svojich pŕs s láskou a nehou. :)  ⚜️ Prebuď v sebe prirodzené zmysly s úžasne voňavým prírodným olejom od českej značky I'm Woman. ⚜️ Vyskúšaj si urobiť z každodennej starostlivosti o svoje prsia rituál. Kam svoju pozornosť vkladáš, tú oblasť posilňuješ. Tvoje prsia budú prekvitať... :) ⚜️ Olejček je v BIO kvalite, 100 % prírody v každej kvapke.    

Skladom  (1 ks)
Detail
247
YONI WAND Galaxy Čierny Obsidián I'm Woman
Môj TIP Magická Novinka
YONI Wand Galaxy - Čierny Obsidián - I'm Woman
€93

  ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu s certifikovanou masážnou pomôckou z Čierneho Obsidiánu. :) ⚜️ Je opracovaný do rovného (na jednom konci zúženého) tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž (vaginálne mapovanie), ale aj sebapotešenie. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov.  

Skladom  (1 ks)
Detail
203
YONI Wand Purity Krištáľ I'm Woman
Magická Novinka
YONI Wand Purity - Krištáľ - I'm Woman
€107

  ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu s certifikovanou masážnou pomôckou z polodrahokamu Krištáľ. :) ⚜️ Je opracovaný do rovného (na jednom konci zúženého) tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž (vaginálne mapovanie), ale aj sebapotešenie. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvníTvoju sexualitu a prežívanie orgazmov.  

Skladom  (1 ks)
Detail
204
YONI WAND Love Ruženín I'm Woman
Magická Novinka
YONI Wand Love - Ruženín - I'm Woman
€113

  ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu s certifikovanou masážnou pomôckou z polodrahokamu Ruženín. :) ⚜️ Je to kameň lásky (lásky ako takej, ale aj sebalásky), a zároveň kameň harmónie, dôvery a vzťahov. ⚜️ Je opracovaný do rovného (na jednom konci zúženého) tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž (vaginálne mapovanie), ale aj sebapotešenie. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov.  

Skladom  (1 ks)
Detail
202
YONI Wand Ecstasy Galaxy Čierny Obsidián I'm Woman 1
Magická Novinka
YONI Wand Ecstasy Galaxy - Čierny Obsidián - I'm Woman
€118

  ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu s certifikovanou masážnou pomôckou z Čierneho Obsidiánu. :) ⚜️ Je opracovaný do zakriveného tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž (vaginálne mapovanie), ale aj sebapotešenie. ⚜️ Unikátny zaguľatený tvar Ti pomôže zamerať sa na bod G a krčok maternice, kde odomyká hlbšie vaginálne orgazmy. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov.  

Momentálne nedostupné 
Detail
257
YONI WAND Ecstasy Ruženín I'm Woman
Môj TIP Magická Novinka
YONI Wand Ecstasy Love - Ruženín - I'm Woman
€139

  ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu s certifikovanou masážnou pomôckou z polodrahokamu Ruženín. :) ⚜️ Je to kameň lásky (lásky ako takej, ale aj sebalásky), a zároveň kameň harmónie, dôvery a vzťahov. ⚜️ Je opracovaný do zakriveného tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž (vaginálne mapovanie), ale aj sebapotešenie. ⚜️ Unikátny zaguľatený tvar Ti pomôže zamerať sa na bod G a krčok maternice, kde odomyká hlbšie vaginálne orgazmy. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov.  

Skladom  (1 ks)
Detail
201
YONI Wand Harmony Ametyst
Magická Novinka
YONI Wand Harmony - Ametyst - I'm Woman
€213

  ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu s certifikovanou masážnou pomôckou z polodrahokamu Ametyst. :) ⚜️ Je opracovaný do rovného (na jednom konci zúženého) tvaru, ktorý je vhodný na YONI masáž (vaginálne mapovanie), ale aj sebapotešenie. ⚜️ Pravidelná prax s YONI Wand pozitívne ovplyvní Tvoju sexualitu a prežívanie orgazmov.  

Momentálne nedostupné 
Detail
258
9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom