Od štvrtka 22.10. do pondelka 26.10. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky prijaté po 21.10. (vrátane) budú vybavené najskôr až v utorok 27.10.2020. Ďakujem za pochopenie... :) Zuzana K.

 

 

LUNA-Magické LONO

 

YONI vajíčko ("YONI EGG") predstavuje polodrahokam opracovaný do tvaru vajíčka, ktorý sa vkladá do YONI.

  

~

Je to taký malý zázrak pre srdce, dušu a YONI každej ženy... :)

 ~

 

V mojom obchodíku nájdeš len kvalitné certifikované YONI vajíčka, ktoré sú vhodné aj na vnútorné použitie.

 

Viac o YONI vajíčkach si môžeš prečítať v článkoch na Magickom BLOGU.

 

Magické LONO YONI vajíčko Ruženín

 Foto: Daniela Petrovská (www.danielapetrovska.com) pre Magické LONO 

 

LUNA-Magické LONO

 

 

 

YONi vajíčko Červený Jaspis 1 Magické LONO
YONI vajíčko (YONI EGG) Červený Jaspis - Yoni
€36,90

  SILA ~ STABILITA ~ UZEMNENIE    ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Červený Jaspis. :) ⚜️ Je to kameň sily, životnej energie a vášne, ale aj kameň stability a uzemnenia, či starostlivosti a sebadôvery. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.  

Skladom  (3 ks)
Detail
77
YONi vajíčko Ruženín Magické LONO
Môj TIP
YONI vajíčko (YONI EGG) Ruženín - Yoni
€36,90

  DÔVERA ~ HARMÓNIA ~ LÁSKA   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Ruženín. :) ⚜️ Je to kameň lásky (lásky ako takej, ale aj sebalásky), a zároveň kameň harmónie, dôvery a vzťahov. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.  

Skladom  (4 ks)
Detail
76
YONi vajíčko Tigrie oko 0 Magické LONO
YONI vajíčko (YONI EGG) Tigrie Oko - Yoni
€36,90

  ODVAHA ~ SEBAISTOTA ~ ZÁMER   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Tigrie Oko. :) ⚜️ Je to silný ochranný kameň, dokáže nás chrániť pred urieknutím. Dodáva odvahu, sebavedomie a pocit bezpečia. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.    

Skladom  (3 ks)
Detail
78
YONi vajíčko Krištáľ Magické LONO
YONI vajíčko (YONI EGG) Krištáľ - Yoni
€39,90

  ČISTOTA ~ INTUÍCIA ~ JASNOSŤ   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Krištáľ. :) ⚜️ Je to univerzálny liečivý kameň so všestrannými schopnosťami, silnou liečivou a očistnou mocou. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.  

Skladom  (4 ks)
Detail
63
YONi vajíčko Ametyst Magické LONO
Môj TIP
YONI vajíčko (YONI EGG) Ametyst - Yoni
€43,90

  EMPATIA ~ INTUÍCIA ~ SPIRITUALITA   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Ametyst. :) ⚜️ Je to silný ochranný kameň spirituality a duchovnej čistoty. Spája sa tiež s jasnovidectvom, intuíciou, empatiou, meditáciou a kreativitou. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.    

Skladom  (3 ks)
Detail
51
5 položiek celkom