Drahé žienky, od utorka 19.10. do utorka 2.11. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky a maily prijaté od 19.10. (vrátane) budú preto vybavené najskôr v prvom novembrovom týždni. Ďakujem za pochopenie a želám vám krásne letné dni... :) Zuzana K.
Kniha %22Osvobození do Orgasmu... za hranice rozkoše%22 Sofia Sundari 0
Môj TIP Magická Novinka
Kniha "Osvobození do Orgasmu... za hranice rozkoše" - Sofia Sundari (KNIHY PRO ŽENY)
€15

  ⚜️ Prekrásna kniha o ženskej sexualite od svetoznámej autorky Sofie Sundari, úžasnej učiteľky tantry, lásky a sexuality. ⚜️ Kniha Oslobodenie do orgazmu Ťa prevedie rozkošou až za jej pomyselné hranice, k životu, ktorý si zaslúžiš...  ⚜️ K nádherne rozprúdenej sexualite, ktorá Ťa privedie k Tvojmu skrytému potenciálu a Tvojej jedinečnej žiare...  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
454
Kniha %22Kundička... návrat k sobě%22 Regena Thomashauer magickelono 3
Kniha "Kundička... návrat k sobě" - Regena Thomashauer (KNIHY PRO ŽENY)
€19,70

  ⚜️ Čo keby si mala odvahu žiť svoj život naplno a stala sa autorkou svojho životného príbehu? ⚜️ Táto kniha Ťa opäť prepojí s Tvojím nádherným ženstvom. ⚜️ Konečne prestaneš ignorovať alebo dokonca potláčať tú časť seba samej, ktorá je kľúčom k autentickému a naplnenému životu. ⚜️ Prebuď tú časť seba samej, ktorú si sa učila počas života potláčať a napoj sa na svoj jedinečný zdroj energie. ⚜️ Otvor sa autentickému životu a začni žiariť... :)  

Momentálne nedostupné 
402
2 položiek celkom