LUNA-Magické LONO   Drahá žena, ak sa intenzívne snažíš o bábätko, nenaparuj bezprostredne po pohlavnom styku a po ovulácii.

LUNA-Magické LONO   Predtým než začneš používať na naparovanie bylinnú zmes "Podpora plodnosti", je vhodné upraviť si menštruačný cyklus.

 

LUNA-Magické LONO   Ak mávaš kratšie cykly (teda 27 dní a menej), odporúčam začať bylinnou zmesou "Úprava mentruácie".

LUNA-Magické LONO   Táto zmes bylín čistí a posilňuje maternicu, a taktiež podporuje krvotvorbu, čo je pri kratších cykloch veľmi dôležité.

LUNA-Magické LONO   Ak mávaš dlhšie cykly (29 dní a viac), odporúčam používať najskôr bylinnú zmes "Pravidelná očista".

LUNA-Magické LONO   Táto zmes pomáha udržať pravidelný cyklus, taktiež čistí krv, má detoxikačné účinky a posilňuje imunitu.

LUNA-Magické LONO   Až keď si dáš do poriadku svoj menštruačný cyklus, odporúčam začať používať bylinnú zmes"Podpora plodnosti".

 

Bylinná zmes %22Podpora plodnosti%22 na YONI naparovanie (336 g 12 dávok) Steamy 1
Bylinná zmes "Podpora plodnosti" na ženskú bylinnú náparku - Steamy
od €11,80

  ⚜️  Bylinky na ženskú bylinnú náparku v tejto zmesi pôsobia pozitívne ovplyvňujú plodnosť a prečisťujú ženský organizmus. ⚜️  Povzbudzujú libido a podporujú činnosť žltého telieska. ⚜️  Pôsobia blahodárne na lono ženy, posilňujú maternicu a jej ochabnuté väzivo. ⚜️  Podporujú ovuláciu a priaznivo sa podieľajú na uhniezdení zárodku v maternici. Pôsobia tiež ako prevencia potratu. ⚜️  Zvyšujú množstvo progesterónu v tele a upravujú nepravidelnú menštruáciu.  

Skladom  (2 ks)
123/6
Bylinná zmes %22Pravidelná očista%22 na YONI naparovanie (168 g 6 dávok) Steamy 1
Bylinná zmes "Pravidelná očista" na ženskú bylinnú náparku - Steamy
od €11,80

  ⚜️ Bylinky na  ženskú bylinnú náparku v tejto zmesi pôsobia blahodárne na lono ženy. ⚜️ Sú vhodné s dlhšími menštruačnými cyklami (teda 29 dní a viac). ⚜️ Pomáhajú odstraňovať predmenštruačný syndróm, výkyvy nálad a popudlivosť v období pred očakávanou menštruáciou. ⚜️ Ukľudňujú napätie, pôsobia ako prevencia silného menštruačného krvácania a migrén. ⚜️ Pomáhajú udržať pravidelný cyklus. Čistia krv, majú detoxikačné účinky a posilňujú imunitu.  

Skladom  (1 ks)
129/6
Bylinná zmes %22Úprava menštruácie%22 na YONI naparovanie (168 g 6 dávok) Steamy 1
Bylinná zmes "Úprava menštruácie" na ženskú bylinnú náparku - Steamy
od €11,80

  ⚜️  Bylinky na ženskú bylinnú náparku v tejto zmesi sú vhodné pre ženy s kratšími menštruačnými cyklami (teda 27 dní a menej). ⚜️  Pomáhajú regulovať intenzitu krvácania a upravovať menštruačný cyklus. Čistia a posilňujú maternicu, a taktiež podporujú krvotvorbu, čo je pri kratších cykloch veľmi dôležité. ⚜️  Použité bylinky sú čistiace, antibakteriále, relaxačné a zmierňujú príznaky PMS.  

Skladom  (2 ks)
135/6
3 položiek celkom