Drahé žienky, od utorka 19.10. do utorka 2.11. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky a maily prijaté od 19.10. (vrátane) budú preto vybavené najskôr v prvom novembrovom týždni. Ďakujem za pochopenie a želám vám krásne letné dni... :) Zuzana K.

 

LUNA-Magické LONO

 

Zdravé sviečky dvoch krásnych slovenských značiek Jemnô a Herbs by Hupka

sú vyrábané ručne, trpezlivo a s láskou na Slovensku, odlievaním čistého sójového vosku.

 

Esenciálne oleje (prírodné silice) im prepožičiavajú svoju úžasnú vôňu.

Kombinácia vôní je dôkladne vybraná podľa zásad aromaterapie

 

Každá sviečka je tak zdraviu neškodná, práve naopak... Do prostredia sa uvoľňujú počas horenia jemné tóny vôní prírodných silíc. :)

 

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. 

Počas horenia sa do prostredia uvoľňuje omnoho menšie množstvo spálenín. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší.

Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a z vône sa tak môžeš tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke z parafínového vosku. :)

 

Zdravé sviečky - s posolstvom - Jemnô

  Foto: Jemnô (www.jemno.sk)

  

LUNA-Magické LONO

 

Sviečka SAMA S(T)EBOU
Môj TIP
Sójová sviečka - Herbs by Hupka
€12,90

  ⚜️ Umocni svoj zámer pri akomkoľvek rituáliku alebo obohať intímnu chvíľku (so sebou či partnerom) zapálením zdravej prírodnej sviečky. ⚜️ Sviečka je z prírodného sójového vosku, ako zdravá alternatíva ku klasickým, parafínovým sviečkam, vhodná aj pre vegánov. ⚜️ Táto sójová sviečka je vyrobená ručne a s láskou na Slovensku, úžasnými rukami Veroniky pod krásnou prírodnou značkou Herbs by Hupka.    Môžeš si vybrať z 3 rôznych vôní: "HERBSKA"... svieža bylinková vôňa "MELUZÍNA"... teplá vôňa pripominajúca Vianoce "SAMA S(T)EBOU"... ukľudňujúca a uzemňujúca vôňa   ~ ~ ~  Tieto sviečky nájdeš aj v ponuke môjho druhého ekologicky zameraného eshopu zivotbezodpadu.sk. Ak tu nie je niektorá skladom, pozri prosím aj tam. Ak si ju prosíš, stačí mi napísať a ja ju prehodím medzi skladmi. Alebo môžeš objednať priamo z druhého webu. :) ~ ~ ~   

Skladom  (1 ks)
468/SOJ
Milujem sójová sviečka v tmavom skle Jemnô
Môj TIP Magická Novinka
Sójová sviečka z kolekcie "JA" v tmavom skle - Jemnô
€13,50

   ⚜️ Nová kolekcia Jemnô sviečok s názvom "JA..." s minimalistickými papierovými etiketami, tvorená 3 novými vôňami, nesie krásne posolstvo... Milujem, Snívam a Žijem. ⚜️ Umocni svoj zámer pri akomkoľvek rituáliku alebo obohať intímnu chvíľku (so sebou či partnerom) zapálením zdravej prírodnej sviečky. ⚜️ Sviečka je z prírodného sójového vosku, ako zdravá alternatíva ku klasickým, parafínovým sviečkam, vhodná aj pre vegánov. ⚜️ Táto sójová sviečka je vyrobená (ručne odlievaná do skla) s láskou na Slovensku, šikovnými rukami Barbory, zakladateľky značky Jemnô. ⚜️ Ide nielen o zdravú, ale zároveň aj ekologickú alternatívu k bežným sviečkam. Sklenený pohár je vyrobený v Európe a je vratný.   Môžeš si vybrať z 3 rôznych vôní: "Milujem"... zamatová, hrejivá, teplá "Snívam"... romantická, kvetinová s ovocným nádychom, svieža "Žijem"... osviežujúca, bylinkovo-citrusovo sladká vôňa plná života  

Skladom 
474/-MI
2 položiek celkom