LUNA-Magické LONO

 

Magické LONO YONI vajíčko Ruženín

 Foto: Daniela Petrovská (www.danielapetrovska.com) pre Magické LONO 

 

LUNA-Magické LONO

 

  

YONi vajíčko Červený Jaspis 1 Magické LONO
YONI vajíčko (YONI EGG) Červený Jaspis - Yoni
od €36,90

  SILA ~ STABILITA ~ UZEMNENIE    ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Červený Jaspis. :) ⚜️ Je to kameň sily, životnej energie a vášne, ale aj kameň stability a uzemnenia, či starostlivosti a sebadôvery. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.  

Skladom 
81/ORI
YONi vajíčko Ruženín Magické LONO
Môj TIP Best seller
YONI vajíčko (YONI EGG) Ruženín - Yoni
od €36,90

  DÔVERA ~ HARMÓNIA ~ LÁSKA   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Ruženín. :) ⚜️ Je to kameň lásky (lásky ako takej, ale aj sebalásky), a zároveň kameň harmónie, dôvery a vzťahov. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.  

Skladom 
78/ORI
YONi vajíčko Tigrie oko 0 Magické LONO
YONI vajíčko (YONI EGG) Tigrie Oko - Yoni
od €36,90

  ODVAHA ~ SEBAISTOTA ~ ZÁMER   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Tigrie Oko. :) ⚜️ Je to silný ochranný kameň, dokáže nás chrániť pred urieknutím. Dodáva odvahu, sebavedomie a pocit bezpečia. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.    

Skladom 
84/ORI
YONi vajíčko Krištáľ Magické LONO
Best seller
YONI vajíčko (YONI EGG) Krištáľ - Yoni
od €39,90

  ČISTOTA ~ INTUÍCIA ~ JASNOSŤ   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Krištáľ. :) ⚜️ Je to univerzálny kameň so všestrannými schopnosťami, silnou liečivou a očistnou mocou. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.  

Momentálne nedostupné 
63/ORI
YONi vajíčko Ametyst Magické LONO
Môj TIP
YONI vajíčko (YONI EGG) Ametyst - Yoni
od €43,90

  EMPATIA ~ INTUÍCIA ~ SPIRITUALITA   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovaným YONI vajíčkom z polodrahokamu Ametyst. :) ⚜️ Je to silný ochranný kameň spirituality a duchovnej čistoty. Spája sa tiež s jasnovidectvom, intuíciou, empatiou, meditáciou a kreativitou. ⚜️ Vajíčko má na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené je v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj krásny ženský prívesok a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčka.    

Momentálne nedostupné 
51/ORI
5 položiek celkom