LUNA-Magické LONO

 

Master SET (YONI EGGS) - Čierny Obsidián - Yoni - Magické LONO 3 copy

 

LUNA-Magické LONO

 

Master SET (YONI EGGS) Červený Jaspis Yoni 2
Magická Novinka
Master SET (YONI EGGS) Červený Jaspis - Yoni
od €80

  SILA ~ STABILITA ~ UZEMNENIE    ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovanými YONI vajíčkami z polodrahokamu Červený Jaspis. :) ⚜️ Je to kameň sily, životnej energie a vášne, ale aj kameň stability a uzemnenia, či starostlivosti a sebadôvery. ⚜️ Sada obsahuje vajíčka 3 rôznych veľkostí, pričom sa odporúča začať pracovať s tým najväčším (najširším) a postupne sa prepracovať k najmenšiemu. Master SET Ťa prevedie cestou ku kompletnej kontrole svalov panvového dna. ⚜️ Vajíčka majú na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené sú v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj 3 krásne ženské prívesky a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčok.  

Skladom 
279/ORI
Master SET (YONI EGGS) Čierny Obsidián Yoni Magické LONO 1
Magická Novinka
Master SET (YONI EGGS) Čierny Obsidián - Yoni
od €82

  ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovanými YONI vajíčkami z Čierneho Obsidiánu. :) ⚜️ Sada obsahuje vajíčka 3 rôznych veľkostí, pričom sa odporúča začať pracovať s tým najväčším (najširším) a postupne sa prepracovať k najmenšiemu. Master SET Ťa prevedie cestou ku kompletnej kontrole svalov panvového dna. ⚜️ Vajíčka majú na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené sú v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj 3 krásne ženské prívesky a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčok.  

Skladom  (1 ks)
225/ORI
Master SET (YONI EGGS) Krištáľ Yoni 0
Magická Novinka
Master SET (YONI EGGS) Krištáľ - Yoni
od €84

  ČISTOTA ~ INTUÍCIA ~ JASNOSŤ   ⚜️ Prebuď v sebe Bohyňu a prirodzené zmysly s certifikovanými YONI vajíčkami z polodrahokamu Krištáľ. :) ⚜️ Je to univerzálny kameň so všestrannými schopnosťami, silnou liečivou a očistnou mocou. ⚜️ Sada obsahuje vajíčka 3 rôznych veľkostí, pričom sa odporúča začať pracovať s tým najväčším (najširším) a postupne sa prepracovať k najmenšiemu. Master SET Ťa prevedie cestou ku kompletnej kontrole svalov panvového dna. ⚜️ Vajíčka majú na vrchu dierku na prevlečenie šnúrky. ⚜️ Zabalené sú v dizajnovej papierovej krabičke, v ktorej nájdeš aj 3 krásne ženské prívesky a vrecúško na prenos či uskladnenie vajíčok.  

Skladom  (1 ks)
270/ORI
3 položiek celkom